Przecinarki taśmowe MEBA

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się dostarczaniem solidnych rozwiązań produkcyjnych z zakresu technologii CNC. Ten czas pozwolił nam przekonać się, które marki proponują najbardziej profesjonalny i nowoczesny sprzęt. W rezultacie dziś możemy zaproponować niezawodne maszyny CNC znanej i cenionej firmy Meba.

Oferujemy między innymi takie urządzenia, jak przecinarki i piły taśmowe do metalu. Stanowią one niezbędne wyposażenie zakładów produkcyjnych wielu branż, takich jak chociażby motoryzacyjna, elektrotechniczna czy budowlana. Dzięki nim w krótkim czasie można otrzymać precyzyjne elementy metalowe.

Proponowany przez naszą firmę sprzęt gwarantuje świetną dokładność pracy, wysoką powtarzalność kolejnych elementów, jak również krótki czas procesu. Intuicyjny panel sterowania, którym wyróżnia się dostępna w naszej ofercie piła hydrauliczna czy przecinarka taśmowa zapewnia łatwość i szybkość obsługi przez wykwalifikowanego operatora.

Jesteśmy przekonani, że wybierając propozycje firmy Meba zapewnisz sobie solidny sprzęt na długi czas!

W ramach prowadzonych działań oferujemy przecinarki taśmowe marki MEBA. Charakteryzują się one bardzo skuteczną oraz wydajną praca, przez co mogą być stosowane nie tylko w małych firmach, ale również w bardzo dużych zakładach przemysłowych. Dostarczane maszyny zostały wykonane z wytrzymałych materiałów i podzespołów, dzięki czemu mogą być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Szeroka oferta modeli powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Propozycja naszej firmy to między innymi seria maszyn MEBAswing. Oferowane sprzęty posiadają hydraulicznie sterowany posuw, a także wydajny (sterowany częstotliwościowo) napęd brzeszczotu. Ruchome ramie umożliwia przeprowadzenie dowolnych realizacji obróbczych. Urządzenia z serii MEBAswing charakteryzują się intuicyjną obsługą, przez co żadna z osób nie będzie miała problemu z codziennym użytkowaniem maszyn.

Oprócz tego w ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem Klientów naszej firmy cieszy się model MEBAxtreme 1140-510. To sporej wielkości maszyna przeznaczona do prowadzenia profesjonalnych prac obróbczych. Zastosowany wytrzymały brzeszczot umożliwia cięcie nawet bardzo twardych elementów. Dodatkowo opuszczane imadło zapewnia płynną i beztarciową obsługę materiału. W maszynie zamontowano specjalne prowadnice kulkowe, które gwarantują płynną i bezobsługową pracę. Urządzenie MEBAxtreme 1140-510 posiada szereg systemów bezpieczeństwa, które chronią pracownika podczas prowadzonych realizacji.

Sprawdź, co oferujemy

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich maszyn znajdujących się w ofercie naszej firmy oraz do zapoznania się z ich szczegółowymi parametrami technicznymi. W swojej pracy korzystamy z urządzeń dostarczanych przez znanego i renomowanego wytwórcę MEBA, co powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania maszyn.