Giętarki do profili i rur

 
  • Giętarki mogą pracować w dwóch pozycjach: usytuowane pionowo lub w poziomie
  • W zależności od modelu: kierowany walec górny dociskowy lub walce boczne. Regulacja odbywa się ręcznie za pomocą mechanicznych przekładni bądź hydraulicznie bezpośrednio z pulpitu sterowniczego
  • Wszystkie giętarki zaopatrzone w mechaniczne lub hydrauliczne boczne prowadnice regulujące kąt pracy walców
  • Cyfrowy odczyt położenia walców w modelach giętarek hydraulicznych (od HPK65)
  • Wszystkie rodzaje walców do gięcia dostępne
  • Możliwość zastosowania wielu aplikacji do gięcia elementów trudnych jako opcji wyposażenia dodatkowego

Mechaniczne i hydrauliczne giętarki do gięcia wszelkiego rodzaju rur, profili, płaskowników, profili okiennych i drzwiowych o szerokim przekroju materiałów.

Modele giątarek do profili i rur

  • Giętarki ręczne: PK10
  • Giętarki mechaniczne: PK20 – PK40
  • Giętarki hydrauliczne: HPK50 – HPK 300

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo profesjonalne maszyny oraz urządzenia, które mogą być z powodzeniem stosowane w bardzo wielu przedsiębiorstwach. W ramach prowadzonych działań dostarczamy między innymi przecinarki taśmowe, gilotyny, wycinarki laserowe oraz prasy hydrauliczne. Propozycja naszej firmy została w ostatnim czasie wzbogacona również o giętarki do rur i profili. Pochodzą one od renomowanego wytwórcy FALCON, co powoduje, że odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi i wysoką funkcjonalnością.

Giętarki CNC

Znajdujące się w ofercie naszej firmy giętarki mechaniczne zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Ich wysoka wydajność pracy powoduje, że mogą być użytkowane nie tylko w tych małych, ale i bardzo dużych przedsiębiorstwach działających na ogromną skalę.

Oferowane przez nas giętarki do rur CNC charakteryzują się prostą i intuicyjna obsługą, co powoduje, że żadna z osób nie będzie miała problemu z ich sprawnym użytkowaniem. Maszyny posiadają nowoczesne systemy bezpieczeństwa, które w odpowiedni sposób chronią pracowników przed wypadkami w czasie prowadzonych czynności. Wspomnieć w tym miejscu należy przede wszystkim o specjalnym wyłączniku głównym, którego zadaniem jest unieruchomienie wszystkich pracujących mechanizmów. W znakomity sposób chroni to pracownika przed poważnym wypadkiem w pracy.

Szeroka oferta firmy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania maszyn. W swojej ofercie posiadamy zarówno urządzenia mechaniczne, jak i hydrauliczne. Przystosowane są one do realizowania nawet najtrudniejszych prac. Dostarczane giętarki odznaczają się prostym montażem, przez co ich instalacja zajmuje bardzo niewiele czasu.