Zaginarki ręczne

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju maszyn do obróbki metalu. Propozycja przedsiębiorstwa to między innymi zaginarki ręczne firmy Schechtl. Zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być użytkowane nawet przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. W ramach prowadzonych działań prezentujemy między innymi modele TBX, TBS, UK oraz UKF. Są to urządzenia małe, które mogą być obsługiwane nawet przez jednego pracownika.

Oprócz tego propozycja firmy to także maszyny nieco większe, idealne do montażu w dużych przedsiębiorstwach. Oferujemy przede wszystkim model Schechtl HBM. Został stworzony do zaginania blach o długości do 3100 mm. Maszyna odznacza się łatwą obsługą oraz wysoką wydajnością pracy, dzięki czemu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych modeli urządzeń dla swoich potrzeb.