MEBAxtreme

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie jakościowych urządzeń do cięcia. Oferowane przecinarki taśmowe MEBAxtreme zostały wykonane z bardzo wytrzymałych podzespołów zapewniających sprawne działanie maszyny nawet przez wiele lat bez konieczności podejmowania jakichkolwiek czynności serwisowych i naprawczych. Wszystkie metalowe elementy są zabezpieczone przed pojawieniem się korozji, co sprawia, że urządzenia mogą być eksploatowane przez bardzo długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia.

Szeroka oferta firmy

Propozycja naszego przedsiębiorstwa to między innymi model MEBAxtreme 800-510. Jest to półautomat stworzony do wykonywania cięć pod kątem 90 stopni. Charakteryzuje się niezwykle wytrzymałym oraz mocnym napędem piły, a wysuwane imadło zapewnia płynny transport materiału, co znacznie przyspiesza realizację zleceń produkcyjnych. Model ten został wyposażony w nowoczesne prowadnice z łożyskami kulkowymi, które zapewniają płynną pracę, a dodatkowo wymagają niewielkiej konserwacji.

Sporym zainteresowaniem klientów naszej firmy cieszy się również model MEBAxtreme 800-600 A. Posiada on automat do podawania materiału, a także opcję teleserwisu przeznaczonego do zdalnej konserwacji maszyny. Ponadto tego typu system pozwala na tworzenie programów piły w rozszerzeniu AV. Wszystkie oferowane maszyny zostały wyposażone w nowoczesne systemy bezpieczeństwa, a innowacyjne oprogramowanie sprawia, że ich obsługa jest niezwykle prosta i intuicyjna. Sposób wykonania całej konstrukcji przecinarek taśmowych sprawia, że za ich pomocą można obrabiać nawet bardzo duże elementy konstrukcyjne.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego przedsiębiorstwa oraz do wybrania najodpowiedniejszego modelu maszyny dla swoich potrzeb. Przeprowadzone realizacje oraz szeroka propozycja firmy sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem jakości wykonania oraz funkcjonalności urządzeń.