Serwis i gwarancja

Szeroki rynek obrabiarek do metalu nie zapewnia kompleksowej oferty dającej bezpieczeństwo zakupu, gwarancję ceny, jakości serwisu oraz obsługi technicznej na wysokim poziomie. Analizując sytuację rynkową, a także wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom postanowiliśmy stworzyć pełną ofertę zapewniającą wszystkie powyższe aspekty zakupu urządzeń do plastycznej obróbki blach. Ofertę, która jest dostosowana do Państwa potrzeb i wymagań, która daje wiele możliwości wyboru i opcji, o której decydujecie sami. Zgodnie z naszą polityką pragniemy zapewnić Państwu:

 • Kompleksowe doradztwo techniczne związane z doborem maszyn pod kątem profilu produkcji
 • Profesjonalną pomoc i obsługę techniczną
 • Okresowe przeglądy stanu technicznego maszyn
 • Szkolenia z zakresu obsługi maszyn zawartych w ofercie
 • Niezawodny serwis i pomoc techniczną w trakcie oraz po okresie gwarancyjnym

Potwierdzeniem najwyższej jakości oferowanych usług jest fakt, iż wszystkie maszyny z oferty naszej Firmy posiadają znak CE, deklarację zgodności z Europejskimi normami bezpieczeństwa, a wraz z urządzeniami dostarczana jest niezbędna dokumentacja techniczno-ruchowa (DTR) oraz instrukcja obsługi w języku polskim.

Na podstawie wieloletnich doświadczeń w sprzedaży oraz współpracy z producentami maszyn zapewniamy Państwu gwarancję ceny i jakości oferowanych urządzeń, a także indywidualne podejście do każdego klienta.

Jako jedyna firma na rynku maszyn zapewniamy 2-letni okres gwarancyjny obejmujący urządzenia zakupione z naszej oferty, w którym nasz serwis reaguje na zgłoszone usterki do 48h, zapewniając wsparcie, pełen dostęp do magazynu części zamiennych oraz niezawodną pomoc techniczną ; w cenie maszyny zapewniamy również:

 • Transport
 • Profesjonalną pomoc i nadzór nad rozładunkiem
 • Wprowadzenie urządzenia na miejsce wskazane przez klienta
 • Uruchomienie maszyny
 • Szkolenie kadry pracowniczej
 • Instrukcję obsługi w języku polskim

Nasza firma posiada niezbędny sprzęt i doświadczenie potrzebne do realizacji wielu niestandardowych projektów. Będąc dla Państwa poważnym partnerem biznesowym poszerzamy naszą ofertę, proponując możliwość zakupu narzędzi do Pras Krawędziowych, Wykrawarek oraz noży do Gilotyn Hydraulicznych. Dzieląc się z Państwem naszym doświadczeniem oferujemy również serwis i naprawę maszyn typu ERMAK, a także innych urządzeń do plastycznej obróbki blach nie zakupionych z naszej oferty.Dysponując niezawodnym wyposażeniem serwisu oraz magazynem części zamiennych.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo różnego rodzaju maszyny, takie jak przecinarki taśmowe, prasy krawędziowe, gilotyny czy też wycinarki laserowe. Każde z tych urządzeń zostało wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co oznacza, że charakteryzuje się znakomitymi parametrami technicznymi i wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Nie zmienia to jednak faktu, że sprzęty te powinny przechodzić regularne przeglądy. Tylko dzięki temu będą mogły być eksploatowane przez długi czas.

Serwis maszyn – dlaczego jest tak istotny?

Każda część maszyny z biegiem czasu ulega zużyciu. Aby wszelkie mechanizmy pracowały w możliwie najbardziej bezpieczny oraz wydajny sposób, konieczne jest przeprowadzanie regularnych przeglądów stanu technicznego urządzeń. Dzięki temu zakład produkcyjny będzie mógł prowadzić swoje działania bez zbędnych przestojów spowodowanych niesprawną prasą krawędziową czy też gilotyną. Przekłada się to ostatecznie na wzrost zysków i optymalne wykorzystanie potencjału produkcyjnego całego przedsiębiorstwa.

W ramach prowadzonych działań zajmujemy się prowadzeniem serwisu maszyn. Zapewniamy nie tylko okresowe przeglądy stanu technicznego urządzeń, ale pomagamy również w nagłych przypadkach, gdy z jakiegoś powodu maszyna przestanie działać w odpowiedni sposób. Większość usterek, z jakimi mamy styczność udaje się wyeliminować w czasie nieprzekraczającym 48 godzin. Dzięki temu zakład produkcyjny może w odpowiedni sposób zaplanować swoją produkcję w taki sposób, by chwilowy przestój maszyny nie wiązał się z całkowitym wstrzymaniem działań.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Podczas swojej pracy korzystamy z nowoczesnych narzędzi, które umożliwiają przeprowadzenie sprawnej diagnostyki maszyny oraz podjęcie odpowiednich działań zmierzających do usunięcia usterki. Oferujemy również szkolenia dla pracowników, które w przyszłości pozwolą na jeszcze sprawniejsze wyeliminowanie pojawiających się nieprawidłowości. Naszym celem jest więc prowadzenie kompleksowych usług związanych nie tylko ze sprzedażą, ale również z serwisem maszyn przemysłowych.