MEBAtop

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszemu przedsiębiorstwu na dostarczanie jakościowych maszyn do obróbki metalu. Urządzenia zostały wykonane z bardzo wytrzymałych i solidnych podzespołów, co zapewnia ich sprawne działanie nawet przez wiele lat eksploatacji. Wszelkie metalowe elementy zostały zabezpieczone przed pojawieniem się korozji, dzięki czemu oferowane maszyny odznaczają się wydajną pracą oraz zadbanym wyglądem zewnętrznym.

Szeroka oferta firmy

Spośród oferowanych maszyn do metalu polecamy przede wszystkim model MEBAtop 1020 MZD. Jest to półautomatyczna podwójna piła ukośna, która odznacza się bardzo dużą funkcjonalnością. Posiada szeroki zakres obrotu (nawet o 30 stopni po obu stronach), a konstrukcja urządzenia powoduje, że materiał może być podawany zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Wysokiej jakości ostrza, a także odpowiednio dopracowany system odpadów sprawiają, że po użyciu maszyna pozostawia bardzo małą ilość pozostałości po obróbce.

Niezwykle wytrzymały i mocny napęd piły powoduje, że maszyna poradzi sobie z obróbką nawet bardzo wymagających części oraz konstrukcji. Za pomocą modelu MEBAtop 1020 MZD mogą być obsługiwane nawet bardzo ciężkie elementy, gdyż przenośnik rolkowy zapewnia wygodne przemieszczanie materiału aż do taśmy piły. Urządzenie odznacza się niezwykle intuicyjną obsługą, przez co żaden z pracowników nie będzie miał problemów z użytkowaniem maszyny.

Sporym zainteresowaniem klientów cieszy się również model MEBAtop 1270 MZD. Posiada on imadło, które można umieścić na krawędzi styku materiału. Zapewni to płynny przepływ elementu po przenośniku. Urządzenie posiada nowoczesną platformę wiertniczą, która zapewnia wyjątkową produktywność oraz znakomitej jakości elementy gotowe. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszego rozwiązania dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem funkcjonalności oraz jakości wykonania maszyn.