Zaginarki do blach mechaniczne CNC

Nasze przedsiębiorstwo działa na polskim rynku już od wielu lat, a zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala na dostarczanie nowoczesnych urządzeń CNC. Głównymi oferowanymi przez nas produktami są maszyny do metalu. Pozwalają one na precyzyjną obróbkę blach, profili, kształtowników oraz wielu innych materiałów konstrukcyjnych. Posiadane przez nas urządzenia pochodzą od renomowanych producentów z Niemiec i Hiszpanii, co daje gwarancję wieloletniego użytkowania maszyn bez konieczności podejmowania jakichkolwiek prac serwisowych i naprawczych.

Oferujemy między innymi zaginarki mechaniczne sterowane NC oraz CNC, które charakteryzują się bardzo wytrzymałą konstrukcją, intuicyjną obsługą oprogramowania, a także szerokim zakresem działania. Dzięki znakomicie działającemu napędowi dość istotnie wzrasta wydajność urządzeń i całej linii produkcyjnej.

Wygoda użytkowania zaginarki mechanicznej

Oferowane przez nas maszyny do metalu odznaczają się niezwykle prostą obsługą. Ogromnym ułatwieniem jest automatyczna zmiana ustawień zaginarki mechanicznej, która samoczynnie dostosowuje się do grubości blachy. Nowoczesne oprogramowanie urządzeń pozwala na zapisanie różnych profili blach w pamięci, co znacznie przyspiesza proces produkcji.

Intuicyjna obsługa maszyny do metalu

W celu jeszcze łatwiejszego i szybszego procesu produkcji została stworzona innowacyjna metoda wprowadzania danych do komputera polegająca na naszkicowaniu profilu blachy na monitorze wraz z zaznaczonymi promieniami zagięć metalu. Jeszcze przed przystąpieniem do pracy otrzymamy podgląd elementu gotowego, dzięki czemu ewentualne poprawki można nanieść jeszcze przed obróbką blachy, co pozwala zaoszczędzić spore ilości materiału.

Szeroki wybór maszyn do metalu

Nasza bogato wyposażona firma posiada także szereg innych rozwiązań, a są to chociażby gilotyny mechaniczne. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że doskonale znamy nasze produkty – posiadamy w naszej ofercie najlepszej jakości, precyzyjne i wydajne przecinarki taśmowe, a także hydrauliczne prasy krawędziowe. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi oferowanymi produktami oraz do wybrania najodpowiedniejszej zaginarki mechanicznej dla swoich potrzeb. Poza sprzedażą tego typu urządzeń oferujemy także szereg prac serwisowych.