Wycinarki laserowe

Wycinarki laserowe doskonale sprawdzają się w obróbce stali, stali nierdzewnej, metali niezależnych czy miedzi. W szczególności specjalizuje się w cieciu blach cienkich, na których jest zdolna wytworzyć detale o niezwykłej dokładności.

Wycinarki laserowe – siła tkwi w precyzji

To urządzenie wyróżnia się chirurgiczną precyzją w sposobie cięcia na wymiar. Dzięki niej będziesz mógł nadać danemu materiałowi pożądany kształt szybko i starannie. Pozytywny przebieg procesu obróbki jest gwarantowany poprzez niską krawędź cięcia z niewielką strefą wpływu ciepła.

Wycinarki laserowe – nadaj rzeczom odpowiedni kształt

Potrzebujesz urządzenia, które będzie w stanie wyciąć naprawdę małe i skomplikowane kształty? Mamy dla Ciebie wycinarki laserowe, które wyróżniają się na tle innych sprzętów niezwykłą precyzją i skrupulatnością cięcia. Dzięki zaawansowanej technologii wycinarek nie będziesz musiał martwić się o pęknięcia i rysy w strukturze swojego materiału.

Wycinarki laserowe JORDI

JORDI jest hiszpańską firmą założoną w 1970 roku przez Petera Jordi. Z rodzinnego biznesu przekształciła się w przedsiębiorstwo o światowym zasięgu. Obecnie jest jednym z liderów na rynku maszyn do plastycznej obróbki blachy. W KOMO możesz zdobyć ich produkty i cieszyć się wieloletnim, bezawaryjnym użytkowaniem. Nie zwlekaj i stań się zadowolonym właścicielem już dziś!