Zaginarki

Wybór odpowiednich maszyn do obróbki metalu zależy od indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Przede wszystkim pod uwagę należy wziąć skalę produkcji, a także rodzaj obrabianych materiałów. Jaką zaginarkę wybrać – ręczną czy mechaniczną? Czy bardziej zaawansowana technologicznie maszyna zawsze będzie lepszym rozwiązaniem?

Giętarka, którą możesz zabrać ze sobą

Zaginarki ręczne są co do zasady mniejsze i bardziej kompaktowe. Niektóre z naszych propozycji mogą być swobodnie transportowane na przykład na plac budowy, a ich rozłożenie zajmuje dwie minuty. To najlepsze rozwiązanie, jeżeli istnieje konieczność doginania niewielkiej ilości elementów w krótkim czasie. Taka zaginarka ręczna może być obsługiwana przez jednego pracownika i nie wymaga podłączenia do sieci elektrycznej. Warto zainwestować w taki poręczny sprzęt, nawet jeżeli na co dzień zakład pracuje na większych zaginarkach mechanicznych.

Giętarki ręczne wiążą się z mniejszym wydatkiem i wielu przedsiębiorców decyduje się na nie, jeżeli obróbka metalu nie jest ich podstawową usługą. Nasze maszyny są proste w obsłudze, a zastosowanie materiałów najwyższej jakości gwarantuje długie miesiące pracy bez konieczności napraw.

Zaginarki mechaniczne – technologia dla Twojej firmy

W przedsiębiorstwach, w których wykonuje się wiele różnych procesów związanych z obróbką metalu, niezastąpiona może okazać się giętarka mechaniczna. To urządzenie pozwala na zwiększenie wydajności oraz niezwykle precyzyjną pracę na materiałach konstrukcyjnych.

Oferowane przez nas zaginarki mechaniczne są bardzo łatwe w obsłudze, a automatyczna zmiana ustawień i samoczynne dostosowanie do grubości blachy to tylko niektóre z ich zalet. Nowoczesna technologia pozwala na ograniczenie strat wynikających z błędnie wykonanych zagięg. Nie mniej jednak niewątpliwym minusem tych giętarek jest ograniczona możliwość transportu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych giętarek ręcznych i mechanicznych od producentów światowej klasy. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych maszyn i doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.