Gilotyny hydrauliczne

Nasze przedsiębiorstwo na przestrzeni ostatnich lat zdobyło bardzo duże doświadczenie, które pozwala na dostarczanie wysokiej jakości maszyn do obróbki metalu. W ostatnim czasie oferta przedsiębiorstwa została wzbogacona między innymi o gilotyny hydrauliczne. Korzystamy z usług renomowanych producentów z Niemiec oraz Hiszpanii, co daje nam gwarancję spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Wykorzystanie nowoczesnych podzespołów zapewnia wieloletnią pracę maszyny bez konieczności podejmowania jakichkolwiek prac serwisowych i naprawczych.

Intuicyjna obsługa i zautomatyzowana praca urządzeń

Oferowane przez nasze przedsiębiorstwo gilotyny hydrauliczne zostały zaprojektowane z myślą o zwiększeniu wydajności oraz jakości wykonywanych prac. Charakteryzują się one przede wszystkim prostotą obsługi, a dzięki nowoczesnym systemom i licznym czujnikom także bezpieczeństwem użytkowania.

Praca gilotyny hydraulicznej może zostać szczegółowo zaprogramowana, co znacząco podnosi wydajność i dokładność wykonywanych przez nią czynności, a inteligentny system ma możliwość poinformowania operatora o nawet najmniejszej usterce. Pozwala to na szybkie pozbycie się awarii i natychmiastowy powrót do pracy. Prezentowane przez nas gilotyny hydrauliczne odznaczają się niemalże w pełni automatyczną pracą. Istnieje możliwość bezobsługowej regulacji kąta nachylenia noża, a także dostosowania szczeliny nożowej.

Szeroki zakres działania urządzeń

Dostępne w ofercie naszej firmy urządzenia posiadają bardzo duże możliwości obróbcze. Mogą obsługiwać blachy o długości do 6100 mm i grubości nawet 20 mm. Wybrane modele maszyn mają także możliwość zmiany ustawień cięcia z cyklu automatycznego na ręczny.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi specyfikacjami znajdujących się w naszej ofercie urządzeń oraz do wybrania gilotyny hydraulicznej najbardziej spełniającej Państwa oczekiwania. Poza samymi maszynami oferujemy także wyposażenie dodatkowe, jak na przykład pneumatyczny system podtrzymywania blachy, komplet noży czy kątomierz.