MEBAe-cut

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie jakościowych maszyn do obróbki metalu. Bardzo dużym zainteresowaniem klientów cieszą się przecinarki taśmowe. Oferowane urządzenia nie posiadają elementów hydraulicznych, a zastosowany napęd elektryczny zapewnia dokładne i wygodne cięcie. Zastosowanie imadła głównego oraz wsuwanego gwarantuje stabilizacje materiału, a dzięki temu bardzo dużą dokładność wykonywanych prac.

Znakomita jakość wykonania

Oferowane przecinarki taśmowe zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów dodatkowo zabezpieczonych przed pojawieniem się korozji. Maszyny posiadają specjalne nóżki umożliwiające przytwierdzenie urządzenia do podłoża, dzięki czemu cały osprzęt jest stabilny i może realizować powierzone mu zadania na bardzo wysokiej wydajności oraz precyzji działania. Każda z przecinarek taśmowych została wyposażona w specjalny wyłącznik bezpieczeństwa, który w przypadku zagrożenia natychmiast zatrzymuje cały układ sterujący. Maszyna współpracuje z zaawansowanym technologicznie systemem informatycznym, dzięki czemu istnieje możliwość niezwykle dokładnego wytyczenia linii cięcia materiału.

Przecinarka taśmowa została wyposażona w obustronny system zgarniający, co sprawia, że wszelkie odłamki i wióry nie roznoszą się po zakładzie, a trafiają do specjalnego miejsca na odpady. Panel sterowania jest umieszczony na obrotowej konstrukcji. Bardzo mocno ułatwia to obsługę maszyny szczególnie w niewielkich zakładach czy też warsztatach. Standardowym wyposażeniem przecinarki taśmowej jest również czujnik wykrywający wysokość obrabianego materiału.

Maszyna mimo swoich niewielkich rozmiarów ma bardzo duże zdolności obróbcze. Posiada wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do efektywnej pracy w zakładzie przemysłowym. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego przedsiębiorstwa oraz do wybrania najodpowiedniejszego urządzenia do metalu dla swoich potrzeb. Oferowany osprzęt to gwarancja spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.