MEBApro

Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych maszyn do obróbki metalu. Oferta firmy to między innymi przecinarki taśmowe wykorzystujące technologię CNC, która opiera się na sterowaniu numerycznym. Ten rodzaj programowania zapewnia niebywałą dokładność pracy, powtarzalność realizacji oraz łatwość obsługi. Dzięki wykorzystaniu jakościowych podzespołów maszyny mogą być użytkowane nawet przez wiele lat bez konieczności przeprowadzania jakichkolwiek czynności naprawczych.

Szeroki wybór urządzeń

Bardzo dużym zainteresowaniem klientów naszej firmy cieszy się model przecinarki taśmowej MEBApro 260 AP. Została ona wyposażona w nowoczesne prowadnice z kulkami obiegowymi zapewniające płynny i precyzyjny posuw obrabianego elementu. Urządzenie jest kompaktowych rozmiarów, dzięki czemu zmieści się nawet do małego warsztatu, jednak możliwość obróbki sporej wielkości materiałów sprawia, że maszyna odznacza się wysokim potencjałem pracy. Prezentowana przecinarka taśmowa posiada zamkniętą konstrukcję, co stanowi dodatkową ochronę przed brudem oraz wydobywającymi się wiórami.

Oferowana przecinarka taśmowa to przede wszystkim wygoda użytkowania. Została wyposażona w automatyczny podajnik materiału, który może zostać dowolnie zaprogramowany numerycznie. Istnieje także możliwość ustawienia odcinkowego przesuwu materiału. Jest to wykorzystywane przede wszystkim w przypadku surowców, które muszą zostać podzielone na wiele małych elementów. Ważną informacją jest fakt, że napędzana szczotka wiórowa jest automatycznie synchronizowana z prędkością pasa.

Wszystkie prezentowane urządzenia odznaczają się stabilną pracą oraz wysokim potencjałem produkcyjnym. Poza sprzedażą maszyn oferujemy także kompleksowe prace serwisowe. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi przecinarkami taśmowymi oraz do wybrania najodpowiedniejszych urządzeń dla swoich potrzeb. Przeprowadzone realizacje oraz ponad 25-letnie doświadczenie dają gwarancję sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.