Maszyny do profilowania blachy

Domeną naszej firmy jest dostarczanie znakomitej jakości urządzeń do obróbki metalu. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów oraz podzespołów, co powoduje, że spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi model Schechtl SZP. Maszyna ta jest przeznaczona do profilowania blachy. Charakteryzuje się prostą obsługą oraz wysoką wydajnością pracy, dzięki czemu może być stosowana zarówno w niewielkich zakładach, jak i sporej wielkości przedsiębiorstwach produkcyjnych. Najwyższa jakość wykonania powoduje, że urządzenie może być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Maszyna do profilowania blachy

Oferowana przez nas maszyna do profilowania blachy może obsługiwać materiały o maksymalnych wymiarach 2000 x 3000 mm. Urządzenie jest wyposażone w cichobieżny motoreduktor o mocy 0,75 kW, który napędza dolne rolki profilowe. Zapewnia to wysoką przepustowość materiału wynoszącą nawet 20m/min. Wzmocnienia na wspornikach rolek gwarantują stałą wysokość profili na całej szerokości roboczej.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Oferowana przez nas maszyna do profilowania blach posiada różnego rodzaju systemy i mechanizmy bezpieczeństwa. Zapewnia to odpowiednią ochronę pracowników w czasie wykonywania czynności. Wspomnieć w tym miejscu należy przede wszystkim o wyłączniku bezpieczeństwa, który w ułamku sekundy zatrzymuje wszelkie pracujące mechanizmy. Dzięki temu w przypadku wystąpienia zagrożenia możliwe jest natychmiastowe zatrzymanie maszyny.

Dostarczana przez nas maszyna Schechtl SZP charakteryzuje się nie tylko prostą obsługą, ale również bardzo intuicyjnym podłączeniem do sieci. Dzięki temu urządzenie może być eksploatowane niemal natychmiast po zamontowaniu w zakładzie. Aby sprzęt był możliwie najbardziej stabilny oraz bezpieczny w obsłudze, zastosowano specjalne wkręty mocujące urządzenie do posadzki. Powoduje to, że maszyna jest w odpowiedni sposób zabezpieczona przed wypadkami w pracy.

W kontekście urządzenia Schechtl SZP warto wspomnieć o znakomitej jakości zastosowanych podzespołów. To właśnie one powodują, że wycięte kształty są profilowane w linii prostej, bez jakichkolwiek zniekształceń.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich maszyn znajdujących się w ofercie naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swojej firmy. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania urządzeń.

Nie czekaj i już dziś postaw na najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w swoim zakładzie!