MEBAmat

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszemu przedsiębiorstwu na dostarczanie jakościowych maszyn do obróbki metalu. Oferta firmy to urządzenia, które zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co zapewnia ich sprawne działanie nawet przez wiele lat bez konieczności podejmowania jakichkolwiek prac serwisowych i naprawczych. Wszystkie metalowe elementy zostały zabezpieczone przed pojawieniem się korozji, dzięki czemu maszyna może działać bez widocznych oznak zużycia.

Szeroka oferta firmy

Sporym zainteresowaniem klientów cieszy się model MEBAmat 330. Jest to w pełni automatyczna piła prosta do obróbki elementów metalowych o różnym kształcie i rozmiarze. Prezentowane urządzenie z łatwością poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi w obróbce materiałami, jednocześnie będąc delikatne dla zamontowanego narzędzia tnącego. Oferowana maszyna do metalu może pracować w trybie zarówno jedno-, jak i wielozmianowym, co przyczynia się do bardzo wysokiej wydajności produkcyjnej. Nośnik rolkowy zapewnia dokładne ułożenie materiału w maszynie oraz jego doskonałą stabilizację w momencie przecinania, dzięki czemu elementy są obrabiane z niezwykłą precyzją.

Ponadto oferujemy także model MEBAmat 434, którego zamknięta konstrukcja sprawia, że nie wydostają się na zewnątrz żadne wióry i pozostałości po cięciu. Płynny proces cięcia zapewniają specjalnie skonfigurowane imadła, które otwierają się równocześnie z obu stron. Na uwagę zasługuje fakt, że komputer maszyny może być połączony z siecią, co zapewnia szereg udogodnień serwisowych, jak na przykład zdalną konserwację, tworzenie programów piły w formacie AV czy też prosty i bardzo wygodny eksport zapisanych danych.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego przedsiębiorstwa oraz ze szczegółowymi specyfikacjami poszczególnych modeli maszyn. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów co do jakości oferowanych prac.