MEBAsteel

Nasze przedsiębiorstwo już od wielu lat zajmuje się dostarczaniem jakościowych maszyn do obróbki metalu. W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem klientów cieszy się seria urządzeń MEBAsteel. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co zapewnia ich sprawną prace nawet przez wiele lat bez konieczności podejmowania jakichkolwiek czynności serwisowych i naprawczych. Maszyny posiadają nowoczesne podzespoły, a sporej wielkości przestrzeń obróbcza sprawia, że za ich pomocą mogą być obsługiwane nawet bardzo duże elementy.

Szeroka oferta firmy

Seria MEBAsteel to gwarancja posiadania wszystkich niezbędnych funkcji, które wspomagają codzienne prace związane z obróbką elementów metalowych. Prezentujemy przede wszystkim model MEBAsteel 1100 DG. Materiał obsługiwany za pomocą tego urządzenia może być przesuwany w obu kierunkach bez ryzyka uszkodzenia maszyny. Dodatkowo zamontowane podzespoły zapewniają możliwość obrotu ukośnego wynoszącego +/- 30 stopni w obie strony. Niezwykle wytrzymały napęd piły sprawia, że poradzi sobie ona nawet z bardzo trudnymi w obróbce materiałami. Prezentowana maszyna wykorzystuje nowoczesne prowadnice z łożyskami kulkowymi, co gwarantuje płynne oraz niezwykle lekkie przesuwanie materiału po powierzchni piły.

Niezwykle funkcjonalny jest również model MEBAsteel 1100 DGA-3300. Urządzenie to może być podłączone do sieci, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie zdalnej konserwacji, a także tworzenie programów w formacje AV. Dodatkowo znacznie ułatwia to przesyłanie danych między komputerami. Piła jest niezwykle wydajna oraz ekonomiczna, ponieważ zintegrowany system smarowania wykorzystuje tylko niezbędną ilość płynów potrzebną do właściwego funkcjonowania maszyny. System zainstalowany w urządzeniu jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu żaden z pracowników nie będzie miał problemów z jego sprawną obsługą.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszego modelu dla swoich potrzeb. Przeprowadzone realizacje dają nam pewność dostarczania jakościowych oraz funkcjonalnych maszyn, które znajdą swoje zastosowanie zarówno w małych zakładach, jak i dużych firmach przemysłowych.