Walcarki mechaniczne

Domeną naszej firmy jest dostarczanie różnego rodzaju maszyn i urządzeń wykorzystywanych w zakładach produkcyjnych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi walcarki mechaniczne. Pochodzą one od znanego i renomowanego wytwórcy, co sprawia, że charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi. Dostarczany sprzęt został wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, dzięki czemu może być użytkowany przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

To, co wyróżnia oferowane przez nas walcarki mechaniczne to przede wszystkim bezpieczeństwo obsługi. Urządzenia posiadają specjalnie opracowane systemy zabezpieczające, które w przypadku zagrożenia zatrzymują wszelkie pracujące mechanizmy. Walcarki charakteryzują się wysoką wydajnością pracy, przez co znajdą swoje zastosowanie nawet w bardzo dużych zakładach produkcyjnych.

Sprawdź, co oferujemy

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy, a także do zapoznania się z ich
szczegółowymi parametrami technicznymi.

  • 3- i 4- walcowe walcarki do gięcia blach o grubości od 2-10 mm i długości do 3050 mm. Wykorzystywane głównie do walcowania aluminium, wykonywania przewodów wentylacyjnych, paneli reklamowych, pokryw zewnętrznych innych maszyn i urządzeń
  • Otwierany walec górny dla łatwego zdejmowania produktu końcowego
  • Możliwość wykonywania stożków
  • Przenośny panel roboczy
  • Mechanicznie napędzany walec górny
  • Centralny system smarowania