Maszyny Falcon

Niezbędnymi urządzeniami w firmach zajmujących się produkcją konstrukcji z metalu są często walcarki do blach i giętarki do rur. Dzięki nim możliwe jest pocienianie materiałów według stworzonego projektu. W naszej ofercie proponujemy niezawodne rozwiązania znanego i cenionego producenta Falcon. Wybierając te maszyny CNC masz pewność, że będą one pracować dokładnie i wydajnie przez długi czas.

W zależności od potrzeb i oczekiwań klienta, w naszej ofercie dostępne są urządzenia ręczne lub mechaniczne. Posiadają one intuicyjny panel sterowania, do którego należy wprowadzić niezbędne parametry pracy. Po ich zatwierdzeniu urządzenie rozpoczyna pracę. Dzięki technologii CNC masz pewność, że poszczególne elementy będą wykonane precyzyjnie i z wysoką powtarzalnością.

Szeroki wybór giętarek oraz walcarek pozwala na dostosowanie produktu do potrzeb danej firmy. Wybór odpowiedniego urządzenia to wybór, którego nie należy lekceważyć, dlatego jeśli nie masz pewności, który model będzie najlepszy, zachęcamy do kontaktu.