Walcarki hydrauliczne

  • 3- i 4- walcowe walcarki hydrauliczne do gięcia blach o grubości od 3 do nawet 60 mm i długości od 2050 mm do 4100 mm
  • Hydrauliczny system Drop-End dla łatwego zdejmowania produktu końcowego
  • Możliwość wykonywania stożków
  • Przenośny panel robocz
  • Cyfrowy odczyt położenia walców
  • Zabezpieczenie przed nadmiernym obciążeniem maszyny
  • Hydrauliczny system równowagi
  • Centralny system smarowania

Aby prace prowadzone w zakładzie przemysłowym mogły być wykonywane w sposób dokładny, wydajny oraz możliwie najbardziej bezpieczny, konieczne jest zastosowanie różnego rodzaju maszyn i urządzeń. Ich rozbudowana funkcjonalność czuwa nad tym, by wszelkie realizacje charakteryzowały się znakomitą jakością i precyzją. Przykładem stosowanych w firmach maszyn są między innymi walcarki hydrauliczne. Służą one do formowania elementów, takich jak na przykład rury, elipsy oraz stożki. Znajdują swoje zastosowanie w przedsiębiorstwach działających w przemyśle motoryzacyjnym czy też stoczniowym.

Walcarka hydrauliczna

Oferowana przez naszą firmę walcarka hydrauliczna jest przeznaczone do gięcia blach o grubości od 3 do nawet 60 mm. Szerokie stanowisko robocze powoduje, że urządzenie sprawdzi się idealnie do obsługi nawet bardzo dużych elementów. To, co wyróżnia oferowane przez nas maszyny to przede wszystkim znakomita jakość wykonania. Zastosowanie wytrzymałych materiałów i podzespołów powoduje, że walcarki odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi. Dzięki temu urządzenia mogą być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Głównym elementem maszyny jest panel roboczy, który umożliwia wprowadzanie wszelkich parametrów do urządzenia. To właśnie on powoduje, że przeprowadzane realizacje odznaczają się tak dużą precyzją. Ważną informacją jest fakt, że system walcarki charakteryzuje się prostą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu żadna z osób nie będzie miała problemu ze sprawnym użytkowaniem maszyny.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich maszyn dostępnych w ofercie naszej firmy, a także do zapoznania się z ich szczegółowymi parametrami technicznymi. Szeroka propozycja powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania. Wysoka wydajność pracy urządzeń sprawia, że maszyny mogą być wykorzystywane w niewielkich zakładach oraz bardzo dużych przedsiębiorstwach.