Schechtl

Schechtl jest firmą, która od początków ubiegłego wieku trwa nieprzerwanie na niemieckim rynku. W 1910 roku kowal Josef Schechtl zakłada własną działalność gospodarczą i otwiera warsztat kowalski w Edling. Blisko 20 lat później projektuje pierwszą maszynę do gięcia. Jest zbudowana ze spawanej płaskiej stali i dwóch torów szynowych. Maszyna okazuje się strzałem w dziesiątkę, ponieważ zasięg jej użycia zdecydowanie się powiększa. Używa się jej już nie tylko pod dachami kowalskich warsztatów, ale i w innych dziedzinach.

Profesjonalne gilotyny Schechtl – spod kowalskiej strzechy na światowy rynek

Na przestrzeni lat firma prężnie się rozwija. Powstają nowe modele maszyn, które zaczynają być doceniane na całym świecie. Schechtl otrzymuje nagrody za swoje innowacyjne pomysły i nieoceniony wkład w budowanie stabilnej gospodarki. I tak jest po dziś dzień. W ofercie naszego handlowo-usługowego sklepu KOMO znajdziesz niezawodne gilotyny Schechtl, jak i wiele innych.

Schechtl – niezawodne gilotyny do cięcia i wiele innych

W swoim asortymencie mamy: zaginarki ręczne, mechaniczne, gilotyny ręczne, mechaniczne oraz maszyny do profilowania blachy. Jeśli chcesz mieć pewność, że zakupiony przez Ciebie produkt w 100% wywiąże się z zadań, które mu zlecisz, kup go w naszej firmie. Gwarantujemy, że nasze urządzenia sprostają nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.