Maszyny Jordi

Tworząc asortyment produktów naszej firmy zawsze damy o to, aby zaproponować wyłącznie najwyższej jakości maszyny CNC. Dlatego też proponujemy solidny sprzęt marki Jordi. Są to między innymi gilotyny hydrauliczne, prasy krawędziowe czy wycinarki laserowe.

Świetnie sprawdzą się one w zakładach produkcyjnych wielu branż, w tym chociażby motoryzacyjnej, budowlanej, technicznej i wielu innych. Posiadają najwyższej jakości podzespoły, wykonane z solidnych materiałów, odpornych na jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne. Solidne ostrza gilotyn hydraulicznych czy laserów pozwalają na sprawne wycinanie niezbędnych elementów blach, rur, profili, prętów i innych materiałów metalowych.

Wybierając laser do cięcia czy prasę krawędziową firmy Jordi, zapewniają sobie bezawaryjne działanie przez wiele lat. Dlatego też już dziś zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie. W przypadku wątpliwości zachęcamy do skontaktowania się z naszym konsultantem, który chętnie odpowie na wszystkie pytania.